Exway X1 Max je nový přírůstek do řady působivých eboardů Exway, který díky své konfigurovatelnosti a moderním funkcím snadno uspokojí potřeby většiny městských jezdců. X1 Max může být vybaven buď motorem HUB, řemenovým pohonem (Riot), nebo je možné přepínat mezi oběma ve variantě 2 v 1.

✓ Nenápadná konstrukce Není ani příliš široká, ani příliš úzká, štíhlá deska je vybavena baterií a ESC zabudovanými do tenkého těla, takže se snadno přenáší a zejména u verze HUB ji lze snadno zaměnit za tradiční longboard místo elektrického. S rozměry 97,2 x 29,6 cm je deska tuhá a na obou koncích má konkávní zakřivení, díky němuž se na ní pohodlně stojí a longboard se dobře ovládá. Spolu s bash guards na špičkách skateboardu je spodní část potažena průmyslovým materiálem Line-X pro lepší výdrž a odolnost proti poškrábání.

✓ Vyměnitelný motor Jezdci mají možnost pořídit si skateboard X1 Max s preferovanou variantou pohonu nebo mezi nimi přepínat. Verze s motorem HUB nabízí kombinovaný výkon 1310 W, zatímco verze s řemenovým pohonem (Riot) nabízí kombinovaný výkon 1512 W. Oba modely dosahují stejné maximální rychlosti 45 km/h, ale mají zásadní rozdíly. Verze HUB je o něco lehčí, snadněji se udržuje, je tišší a má elegantnější a nenápadnější vzhled. Oproti tomu model Riot nabízí vyšší točivý moment a zrychlení, lepší brzdění, širší výběr kol a celkově komfortnější jízdu.

✓ Větší kapacita baterie Uvnitř desky je umístěna 230Wh lithium-polymerová baterie se zvýšenou kapacitou ve srovnání s předchozími modely Exway X1. Doba nabíjení se standardní nabíječkou je 5 hodin, ale s rychlonabíječkou ji lze dobít za 1,8 hodiny. Baterie nabízí u obou verzí motoru stejný maximální dojezd 30 km, ale je nutné podotknout že skutečný dojezd se může výrazně lišit v závislosti na počasí, stavu vozovky, stylu jízdy a několika dalších faktorech.

✓ Exluzivní Hobbywing ESC Ve spolupráci se společností Hobbywing je tento elektrický longboard vybaven patentovaným řídicím systémem Smart Hobbywing ESC zabudovaným do výše zmíněné desky. Prostřednictvím Exway aplikace v telefonu lze přistupovat k široké škále ovládacích prvků jako například tempomat, nastavení brzdného výkonu, zrychlení, volný režim a další a konfigurovat je. Dálkový ovladač se pohodlně drží a má jedno tlačítko, kterým lze měnit režimy rychlosti a přepínat další nastavení. Na displeji dálkového ovládání se zobrazuje řada ukazatelů, včetně rychlosti, kapacity baterie eboardu, směru jízdy (vpřed nebo vzad) a režimu rychlosti.

✓ Trucky Exway Trist Elektrický skateboard X1 Max se dodává s hliníkovými trucky Trist o úhlu 45 stupňů a průměru 20.3 cm s 90A bushingy. Tyto odolné trucky, vyrobené společností Exway pomocí procesu kování a CNC frézování, umožňují flexibilní a zábavný carving a lze je nastavit tak, aby vyhovovaly právě Vašemu stylu jízdy.

✓ Více variant koleček Obě varianty pohonu jak Riot tak HUB se dodávají se standardními kolečky 85 x 56 mm, 80A. U verze Riot je X1 MAX kompatibilní s celou řadou koleček (například Cloudhweels Discovery), jak je u řemenových pohonů obvyklé. Verze s motorem HUB má vyměnitelné PU sleevy, což se hodí pokud je někdy opotřebujete, a je také kompatibilní se 105mm kolečky Cloudwheel Donuts, což zvyšuje pohodlí.

Exway X1 Max je bezpochyby působivý elektrický longboard, který navazuje na předchozí modely Exway a kombinuje odolnost, praktičnost a nenápadnost. Díky vyměnitelným pohonům a přizpůsobitelným kolečkům může být model X1 Max ideální volbou pro jezdce, kteří hledají snadno přenosný a stabilní elektrický board pro jízdu městem nebo krajinou.

 

Obsah balení

Elektrický skateboard Exway X1 Max s bezdrátovým ovladačem, nabíječka, nářadí, kabely, skate tool.

 

Specifikace

Výkon motorů: 1310 W (HUB) / 1512 W (RIOT)

Max stoupání: 30%

Maximální rychlost: 45 km/h  

Maximální dojezd: 30 km  

Typ baterie: Li-po 

Kapacita baterie: 230 Wh  

Doba nabíjení: 4-5 hodin  

Hmotnost: 7.6 kg (HUB) / 7.9 kg (RIOT)

Velikost koleček: 85mm  

Rekuperace energie

Technical
Dojezd 30 km
Motor 1310 W (HUB) / 1512 W (RIOT)
Maximální úhel stoupání 30%
Max rychlost 45 km/h
Doba nabíjení 4-5 h
Max váha jezdce 100 kg
Rozměry 97,2×29,6×13,6 cm
Váha 7.6 kg  (HUB) / 7.9 kg ( RIOT)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Ovladač pro elektrické longboardy  Exway

Ovladač pro elektrické longboardy Exway

Náhradní ovladač od společnosti Exway, kompatibilní se všemi jejich modely. Tento ovladač..

2 519 Kč

105mm Cloudwheels Discovery kola + příslušenství - Exway

105mm Cloudwheels Discovery kola + příslušenství - Exway

Set legendárních kol Cloudwheels, v nejnovější verzi Discovery, včetně veškerého příslu..

5 289 Kč

105mm Cloudwheels Donuts kola - Exway

105mm Cloudwheels Donuts kola - Exway

Set legendárních kol Cloudwheels, v hub verzi Dontus, včetně veškerého příslušenství po..

4 790 Kč