Informace k údržbě

Jak zajistit dlouhou životnost Vašeho elektrického dopravního prostředku?


Před každým použitím se vždy ujistěte, že je Váš hoverboard Speedio, elektrická koloběžka či elektrický longboard nabitý. Přečtěte si doporučenou dobu nabíjení. V případě, že nebudete mini segway Speedio, elektrický longboard či elektrickou koloběžku používat, čas od času je stejně nabijte, aby nedošlo k poškození baterky, prodloužíte tím její životnost. Životnost baterií je garantována na 6 měsíců, jak je u Li-ion baterií standardem. Když Speedia, longboardy či koloběžky nebudete používat vůbec (např. v zimě), stačí je dobíjet jednou během 1-2 týdnů.

Nikdy nenechávejte Speedio, elektrický longboard, elektrickou koloběžku či třeba segway připojené na nabíječce déle než je potřeba. Také nedávejte hoverboard nabít, pokud nesvítí ikonka s obrázkem baterky oranžově. Obojí může zkracovat životnost baterie.

Nepoužívejte tato zařízení v zimním období, kdy teplota dosahuje bodu mrazu, předejdete tím úrazům. Baterka se v takových teplotách může chovat nepředvídatelně.

Dávejte pozor na velké otřesy a pády, mohlo by se stát, že se vnitřní části poškodí. Pozor dávejte také aby se vám dovnitř nedostala voda, nesmíte totiž zapomínat, že naše produkty jsou plné elektroniky.

Je také dobré vědět, že bezplatný servis se nevztahuje na poškození těla a kol. Výrobce to odůvodňuje tím, že takové poškození mohou nastat jen při nesprávném a neopatrném používání.

Berte prosím na vědomí, že v případě nedodržování těchto doporučení Vám případná reklamace nemusí být uznána.

Pokud máte jakékoliv otázky týkající se používání Speedií, elektrických longboardů, elektrických koloběžek a dalších elektrických dopravních prostředků, rádi Vám odpovíme na emailu info@speedio.cz :-)