VSETT 8 a 8+ jsou výborné elektrické koloběžky které nabízí mnoho pokročilých funkcí za konkurenceschopnou cenu. Oba modely nabízejí výbornou kombinaci dojezdu, rychlosti, bezpečnosti a výkonu. Tyto vlastnoti jim zajišťují přední pozici u všech kdo zvažují pořízení podobného produktu.

✓ Pořádný výkon Pohon dodává elektrické koloběžce VSETT 8 HUB motor s maximálním výkonem až 1100 W, který je umístěný na zadním kole. A pokud by to pro Vás stále nebylo dost, elektrokoloběžka  VSETT 8+ tento výkon dokonce zdvojnásobuje na 2200 W, díky stejnému motoru umístěnému jak na předním tak zadním  kole. Tento zvýšený výkon se projevuje zejména na výborném výkonu při jízdě do kopce a také na rychlé akceleraci, ale také navyšuje hmotnost a pořizovací cenu. Zmiňované motory umožňují modelům 8 a 8+ vyjet do kopců s náklonem až 30% respektive 45% v nevídané rychlosti. Maximální rychlost u modelu VSETT 8 je až 42 km/h, zatímco  u modelu 8+ je to až 45 km/h. Z důvodu regulací je ovšem maximální rychlost omezena na 25 km/h, pokud si přejete toto omezení odstranit zvolte při objednávce možnost navíc “Odstranění omezovače na 25 km/h”.

✓ Příjemná jízda Odpružení na elektrických koloběžkách VSETT se může hrdě srovnávat s mnoha dražšími modely koloběžek. Jak VSETT 8 tak VSETT 8+ mají odpružené jak přední tak zadní kola pomocí pokročilé konstrukce která umožňuje snadnou výměnu pružin. Obě kola na VSETT 8 mají průměr 21.6 cm kdy přední kolo je typická vzduchem plněná pneumatika, zatímco zadní kolo je speciální bezdušové konstrukce pro vyhnutí se defektům. VSETT 8+ využívá této bezdušové konstrukce na obě kola. Tyto kola společně s výše zmiňovaným dvojitým odpružením  umožňují těmto e-koloběžkám poskytovat velmi plynulou jízdu při zachování dobré přilnavosti.

✓ Výborný dojezd Dojezd této dvojice ekoloběžek bude stačit naprosté většině uživatelů. VSETT 8 s baterií o kapacitě 15.6 Ah / 750 Wh má dojezd až 50 km při jízdě v ECO módu. VSETT 8+ je dodávaný s lepší LG baterií o kapacitě 16 Ah / 770 Wh, která zajišťuje dojezd v ECO módu až 55 km. Je ovšem důležité zmínit že na základě stylu Vaší jízdy a jízdních podmínek  může být dojezd i znatelně nižší. I přesto že nabijení u VSETT 8 trvá zhruba 9 hodin a u VSETT 8+  dokonce 10.5 hodiny, díky tomu že oba modely mají instalované 2 nabíjecí konektory, můžete čas nabíjení zkrátit na polovinu zakoupením druhé nabíječky. Pozor ale na používání rychlonabíječky, v tom případě výrobce duální nabíjení nedoporučuje. 

✓ Spolehlivé brzdy Co se týče brzd, VSETT u těchto elektrický koloběžek nešetřil. Spolu s elektronickou brzdou s funkcí EABS jsou jak na předních tak na zadních kolech také mechanické bubnové brzdy. Další funkce kterou jezdci určitě ocení je automatické vypnutí akcelerace motoru při zmáčknutí brzdových pák. Tyto funkce výrazně zvyšují bezpečnost a umožňují Vám příjemný zážitek z jízdy díky plynulým a silným brzdám.

✓ Jednoduchá přenositelnost I přesto že VSETT 8 (20 kg) a 8+ (25 kg) nejsou úplně nejlehčí e-koloběžky na trhu, jejich 3-krokový skládací systém umožnuje snadnou přenositelnost. Zatáhnutím rukojeti na předku koloběžky můžete uvolnit skládací mechanismus díky kterému řidítka zapadnou do zadního stoupátka. Stoupátko samotné také může být použito jako držadlo které výrazně usnadní přenášení. Řidítka se navíc skládají jak vertikálně tak horizontálně, takže ve výsledku jde o opravdu kompaktní balíček vhodný pro přepravu kdekoli.

✓ Inovativní displej Pro zapnutí koloběžky jednoduše přibližte NFC kartu (dodávanou namísto tradičníko klíčku) k OLED displeji. Máte také možnost místo karty pro odemykání nastavit NFC kompatibilní zařízení jako je Váš smartphone či smartwatch. Zmíněný OLED displej také zobrazuje mnoho údajů jako rychlost, kapacitu baterie, čas, odometr, atd. Pod displejem je také umístěný voltmetr který Vám může poskytnout užitečné informace o výkonu baterie a koloběžky a je tam také zmíněná NFC čtečka. 

✓ Světla & signalizace Unikátní design koloběžek navyšuje vertikální pruh LED světel umístěný pod řidítky. Na koloběžce jsou navíc umístěné další 4 LED světla, 2 bílá vpředu a 2 červená vzadu. Při brždění se zadní světla rozsvítí silněji, aby upozornili řidiče na změnu v rychlosti a zvýšili tím bezpečnost jezdce. Výborná funkce zvyšující bezpečnost je také možnost zapnout blinkry. Zmáčknutím tlačítka na řidítkách se zapnou blinkry které budou blikat jak na přední tak zadní straně, což zvýší Vaší viditelnost a upozorní všechny účastníky provozu jakým směrem se chystáte zahnout. 

✓ Prémiový design & kvalita Elektrokoloběžky VSETT nabízí velmi uhlazený a moderní vzhled a jsou navrženy tak aby vydržely roky. Rám je vyrobem ze slitiny uhlíku používané v leteckém průmyslu, což zajišťuje relativně nízkou hmotnost, pevnost a odolnost proti korozi. Pro zajištění dostatečného prostoru na stání je baterie uložená pod deskou na které stojíte. Výška řidítek je upravitelná a na zadní straně koloběžky je také stoupátku které Vám umožní mnoho variant postoje při jízdě. S IP 54 hodnocením může VSETT 8 a 8+ i do mírného deště či kaluží, (ale i přesto to nedoporučujeme a poškození vodou nemusí být kryté zárukou).

 

Pokud si to shrneme, VSETT 8 a VSETT 8+ jsou elektrické koloběžky nabité funkcemi které mnohdy předčí ostatní koloběžky v této kategorii. Díky výbornému dojezdu, výkonu, přenositelnosti a bezpečnostním funkcím může VSETT být velice zajímavou možností jak pro denní dojížděče tak pro nadšence do elektrokoloběžek.

 

 

Specifikace                ( 8 / 8+ )

Nominální výkon motorů: 600 W / 1200 W

Maximální výkon motorů: 1100 W / 2200 W

Typ baterie: Li-ion

Napětí baterie: 48 V

Kapacita baterie: 15.6 Ah / 16 Ah

Kapacita baterie: 750 Wh / 770 Wh

Čas nabíjení: 9 hodin / 10.5 hodin

Dojezd: 50 km / 55 km

Max rychlost: 40 km/h / 42 km/h

Max stoupání: 32.5% / 45%

Hmotnost: 20 kg / 25 kg

Max zatížení: 120 kg

Brzdy: přední a zadní bubnové brzdy

Odpružení: přední a zadní, coil spring + PU

Světla:přední LED pruh + 2x přední LED světlo, 2x zadní LED světlo, indikace brždění a zatáčení

Velikost kol: 21,5 cm

Typ kol: přední - pneumatická, zadní - bezdušová / přední - bezdušová, zadní - bezdušová

Rozměry: 113.5 x 60 x 121 cm

Rozměry (složeno): 109 x 20 x 40 cm

Technical
Dojezd 70 / 80 km
Motor 600 W / 1200 W nominální 1100 W / 2200 W maximální
Maximální úhel stoupání 32.5 / 45 %
Max rychlost 42 / 45 km/h
Doba nabíjení 9 / 10.5 hodin
Max váha jezdce 120 kg
Rozměry 113.5 x 60 x 121 cm rozložené 109 x 20 x 40 cm složené
Váha 20 / 25 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Náhradní pneumatika pro elektrickou koloběžku VSETT 8

Náhradní pneumatika pro elektrickou koloběžku VSETT 8

Náhradní pneumatika pro přední kolo elektrické koloběžky VSETT 8.  1 ..

490 Kč

Nabíječka pro elektrickou koloběžku VSETT 8

Nabíječka pro elektrickou koloběžku VSETT 8

Originální nabíječka pro elektrickou koloběžku VSETT 8. Nabíjecí proud: 1.5A Napětí:..

1 290 Kč

Nabíječka pro elektrickou koloběžku VSETT 8+

Nabíječka pro elektrickou koloběžku VSETT 8+

Originální nabíječka pro elektrickou koloběžku VSETT 8+. Nabíjecí proud: 1.5A Napětí..

1 390 Kč

Náhradní duše pro elektrickou koloběžku VSETT 8

Náhradní duše pro elektrickou koloběžku VSETT 8

Náhradní duše pro přední kolo elektrické koloběžky VSETT 8.  1 k..

490 Kč