Chcete se odlišit od všech ostatních a mít něco výjimečného? Chcete, aby se každý za vašim Speediem otočil? Kupte si limitovanou edici DELUXE a můžete si být jisti, že v davu nezapadnete. Nechybí ani Bluetooth konektivita s hlasitým reproduktorem, díky kterému si můžete pouštět hudbu přímo z telefonu.

Hoverboard Speedio je nový elegantní a rychlý dopravní prostředek, ale i zaručený způsob jak se zabavit s kamarády. Myslíte že už jste na skateboard staří? Zkuste Speedio a budete se cítit jako člověk budoucnosti. Dopravujte se rychle, tiše, efektivně a levně. 

Speedio je vyrobeno na obdobné koncepci jako průkopník této technologie, segway. Mini segway Speedio ovšem nabízí kromě gyroskopické technologie řízení i velmi kompaktní rozměry a nízkou hmotnost (necelých 12 kg). To vše doplněno o velmi zajímavou cenu. Speedio je určeno na rovné povrchy, avšak zvládne přejet i menší práh. Ideální na dovolenou, pro zábavu či jako pomocné vozítko v halách a nákupních centrech.

 

 

Bluetooth reproduktory

 

Naše Speedio Sport má vestavěné reproduktory, které fungují uplně stejně jako bezdrátové Bluetooth reproduktory z obchodu. Zapnete Speedio, připojíte se přes chytrý telefon k Bluetooth a můžete poslouchat hlasitou hudbu jako na diskotéce!

Gyroskopický systém

Samobalanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují polohu Speedia a jezdce. Díky tomu se lze na místě otáčet, začít couvat, či se rozjet dopředu. Speedio cítí, zda se nakláníte směrem dopředu či dozadu. Čím více se nakláníte dopředu, tím více zrychluje. Chcete-li přibrzdit, stačí se mírně narovnat a hoverboard začne zpomalovat. Z bezpečnostních důvodů je rychlost omezena na cca. 10 km/h. (Máte zájem o výšší rychlosti? Podívejte se na naše elektrické longboardy s rychlostí až 40 km/h). Pokud tuto rychlost překročíte, řidicí jednotka toto vyhodnotí a sama Speedio přibrzdí. 

Baterie

Pro modely Speedio DELUXE jsou dodávány značkové Samsung baterie. Nabití baterie trvá 1-2 hodiny, dojezd na jedno nabití činí dle váhy jezdce a terénu 15-25 km. Baterie je konstruována na 500 cyklů. 

Pneumatiky

Tento hoverboard nabízíme na 7" pneumatikách. Jsou určeny především na rovné povrchy, ale v případě potřeby zvládají i různé nerovnosti na ulicích.

Specifikace

Rozměry:  58.4 x 18.6 x 17.8 cm

Doba nabíjení: 1-2h

Motor: 2x 350W / 36v

Max rychlost: 15 km/h

Váha: 12 kg

Maximální úhel stoupání: 20°

Baterie: Samsung 2200Am

Dojezd: 15-25 km

Max váha jezdce: 100 kg

 

Barva: zlatá, stříbrná, rose gold, fialová

Součástí balení je dálkový ovladač

Technical
Dojezd 15-25 km
Motor 2x 350W
Maximální úhel stoupání 20°
Max rychlost 15 km/h
Doba nabíjení 1-2h
Max váha jezdce 100 kg
Rozměry 58.4 x 18.6 x 17.8 cm
Váha 12 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Speedio Sport  + taška ZDARMA

Speedio Sport + taška ZDARMA

Nyní zdarma ke každé objednávce modelu Sport taška na Speedio, v hodnotě 790 Kč! https:..

7 999 Kč

Speedio TRACK

Speedio TRACK

Model TRACK je díky velkým 8.5" kolům, robustnější konstrukci a silnějšímu motoru ..

12 890 Kč

Taška na Speedio Sport a DELUXE

Taška na Speedio Sport a DELUXE

Každý, kdo Speedio už chvíli používá, Vám potvrdí že tato taška je neskutečně užitečná. Neje..

790 Kč